10.06.2021 | Praxe

Nastává sezóna renovací tělocvičen a sportovních podlah! Bona SuperSport je speciálně vyvinutý profesionální system pro renovaci sportovních dřevěných a elastických podlah. Pokud jsou tyto podlahy silně opotřebovány, Bona SuperSport System dokáže obnovit povrch sportovních podlah jednoduše, rychle, efektivně a přitom zachovat jejich důležité vlastnosti, jaké se od sportovních podlah očekávají. System nabízí povrchové úpravy, barvy, čisticí prostředky, ale stejně tak brusky, brusivo a další příslušenství, nezbytné pro provedení práce. Podlahář může tak nabídnout servis po celou dobu životnosti podlah.  

BARVY PRO LAJNOVÁNÍ A PRO ZNAČENÍ HRACÍCH PLOCH

Barvy dodávají charakter sportovním podlahám. Bona nabízí speciální 2-složkové barvy k označování hracích ploch na sportovních podlahách. Barvy lze použít k lajnování, ale také k vyznačení celých hřišť a polí.

Bona Line Paint pro lajnování

Speciální dvousložková barva k označování hracích ploch na sportovních podlahách, pro použití na dřevěných a elastických podlahách. Je k dispozici v deseti sytých barvách, které lze navzájem míchat, k dosažení nekonečné škály barev, podle požadavků zákazníka.

Bona Pure Colour pro značení hracích ploch

Tvrdě elastický a odolný poluretanový nátěr pro renovaci elastických podlah, pro dlouhodobou ochranu povrchu. Je silně pigmentovaný, krytí je dobré, v závislosti na barevném tónu a původní barvě podlahy. Je k dispozici v 10 standardních barvách, ale je možné objednat širokou škálu RAL a NCS barev.

ČISTICÍ PRODUKTY PRO SPORTOVNÍ PODLAHY

Bona SuperSport Cleaner pro denní čištění

Čisticí prostředek šetrný k povrchu, který účinně odstraňuje mastnotu a špínu a nezanechává žádný kluzký nebo mastný film.

Bona SuperSport Deep Clean pro občasnou údržbu

Čisticí prostředek, který odstraňuje černé šmouhy z podrážek bot a štěpařský vosk z házené, stejně jako nahromaděný tělesný tuk a další nečistoty.

PROFESIONÁLNÍ BROUŠENÍ SPORTOVNÍCH POVRCHŮ

Bona Belt UX pro plochy

Velké sportovní podlahy často znamenají dlouhý a časově náročný proces broušení. Vysoce výkonná válcová bruska Bona Belt UX vyniká ohromnou silou a poskytne snadný pracovní proces a hladký průběh broušení. Už od začátku, když spustíte brusný válec, Bona Belt UX provede náročné broušení jak velkých ploch, tak nerovných podlah a prkenných spojů, s vynikajícími výsledky.

Bona Edge UX pro okraje

Bruska Bona Edge UX je vyvinuta z pohledu uživatelských zkušeností, aby vytvořila bezpečnější pracovní prostřední jak pro podlahy, tak podlaháře. Konstrukce ramene umožňuje Bona Edge UX brousit blíže k rohům místnosti, soklovým lištám, zárubním a prahům, což zvyšuje dosah stroje.

Bona FlexiSand 1.9

Bona FlexiSand 1.9 je výkonný a flexibilní stroj, který může být vybaven různými unašeči pro různé druhy podlahářských prací, jako například broušení až na holé dřevo, střední broušení, drásání dřevěných podlah, broušení elastických povrchů a vyhlazování betonu.

Pro dokonalé broušení bez prachu doporučujeme připojit brusku k bezprašnému odsávání Bona DCS70.

BRUSIVA PRO SPORTOVNÍ PODLAHY

Brusiva řady Bona Abrasives jsou nejagresivnější a nejtrvanlivější brusiva v dnešním podlahářském odvětví. Dosahují nejlepšího výsledku pro maximálně hladký vybroušený povrch připravený pro aplikaci laku nebo barvy. Brusiva mají vysokou trvanlivost. Jejich antistatická vrstva zabraňuje zanesení brusiva brusným prachem pro delší životnost, pro správné fungování brusného stroje.

Doporučujeme brusivo Bona 8700 keramika, Bona 8600 Green, Bona 8300 zirkon, Bona Diamond a Bona Net Ceramic brusná mřížka.

CERTIFIKOVÁN A SCHVÁLEN PRO SPORT 

Bona SuperSport System je systém kompletních řešení pro ošetření, údržbu a renovaci sportovních dřevěných a elastických podlah (PVC, linoleum, vinyl, guma). Sortiment Bona SuperSport je certifikován FIBA - mezinárodní basketbalovou federací. Je jediným partnerem ve sportu uznávaným Mezinárodním olympijským výborem (IOC). Bona jako oficiální technický partner FIBA splňuje nejvyšší standardy v oblasti sportovních podlah.

Video - část 3: Představujeme Bona SuperSport, David Novák – technik společnosti Bona:

AKČNÍ LÉTO S BONA SUPERSPORT

Začíná sezóna renovací tělocvičen a jiných sportovních podlah! Připravte se včas a nakupte se slevou -10%, na celý sortiment Bona SuperSport pro renovaci a údržbu jak dřevěných, tak elastických podlah. Akce platí celé léto.

Akční letáček SuperSport -10%

Produkty Bona SuperSport

Pokládka a renovace sportovních podlah 

Představení Supersport 1. díl naleznete pod tímto odkazem: 

Pokračování Supersport 2. díl naleznete pod tímto odkazem: 

Pro více informací nás kontaktujte! 

Bona CR, spol. s r.o.
Obchodní 132, 251 01  Čestlice
Tel.: +420 211 153 340
E-mail: bonacr@bona.com 
www.bona.com/cz