18.12.2020 | Zprávy

Ve Fatře proběhlo natáčení instruktážních videí Bona. 

Jak jsme vám již informovali, natočili jsme ve spolupráci s Fatra, výrobcem kvalitních podlahových krytin, instruktážní videa, která názorně představí, jakým způsobem se o podlahy starat tak, aby si zachovaly svůj krásný design a vlastnosti, dlouhodobě. Videa zachycují jednotlivé postupy údržby - od čištění, ochrany povrchu, hloubkového strojového čištění až po renovaci elastických podlah, jako je PVC, vinyl apod., více ZDE.

Jedinečný program ošetření nabízí vyčištění, oživení stávajícího vzhledu povrchu podlahové krytiny a pomocí metody přelakování je výsledkem nový vzhled podlahy. Proces nabízí rychlost, jednoduchost a udržitelnost. Odolný systém poprvé umožňuje majiteli podlah obnovit opotřebované a poškozené podlahy vyrobené z gumy, PVC, PU, vinylu a linolea, pomocí renovace, čímž jej zbavuje nutnosti podlahu úplně vyměnit. Tím jsou sníženy prostoje o působivých 50%, což vede ke značným úsporám majitelů podlah. Nyní je možné dokonce i změnit design podlahy.

Video 2: Hloubkové čištění – oživení a obnovení

Každá podlaha se časem opotřebovává. Silná provozní zátěž a nahromadění nečistot může vést k tomu, že podlahy vypadají časem matně, nevzhledně, bez lesku. Na podlaze se objevují škrábance nebo skvrny či fleky, které jsou zvláště patrné v oblastech u vstupních dveří objektu. Řešením je vyčištění podlahy do hloubky pomocí stroje a vysoce koncentrovaného přípravku, který odstraní odolné skvrny a nahromaděné vrstvy zbytků čističů po běžném úklidu a oživí vzhled podlahy. Systém je určen pro celou řadu povrchů – od PVC, PU, linolea, až po gumové podlahy. Výsledkem je oživený vzhled podlahové krytiny. Není nutná renovace, ale pouze vyčištění podlahy, s velmi krátkou odstávkou provozu. Podlahy po vyčištění vypadají jako nové!

Podívejte se na naše další videa!

Údržba Fatrafloor - pdf:

Instrukce Fatrafloor – pdf:

https://www.fatrafloor.cz/wp-content/uploads/2020/08/2020_07_24_Fatra_navody_CZ-1.pdf