17.12.2020 | Zprávy

Ve Fatře proběhlo natáčení instruktážních videí Bona

Ve spolupráci s Fatra, výrobcem kvalitních podlahových krytin, jsme natočili videa, která názorně představí, jakým způsobem se o podlahy starat tak, aby si zachovaly svůj krásný design a vlastnosti, dlouhodobě. Videa zachycují jednotlivé postupy údržby - od čištění, ochrany povrchu, hloubkového strojového čištění až po renovaci elastických podlah, jako je PVC, vinyl apod., více ZDE.

Jedinečný program ošetření nabízí vyčištění, oživení stávajícího vzhledu povrchu podlahové krytiny a pomocí metody přelakování je výsledkem nový vzhled podlahy. Proces nabízí rychlost, jednoduchost a udržitelnost. Odolný systém poprvé umožňuje majiteli podlah obnovit opotřebované a poškozené podlahy vyrobené z gumy, PVC, PU, vinylu a linolea, pomocí renovace, čímž jej zbavuje nutnosti podlahu úplně vyměnit. Tím jsou sníženy prostoje o působivých 50%, což vede ke značným úsporám majitelů podlah. Nyní je možné dokonce i změnit design podlahy.

Video 1: Údržba – jednoduchá rutina

  

Při pravidelné údržbě podlah je možné zachovat kvalitu, odolnost a prodloužit tak životnost každé podlahové krytiny, nemluvě o udržení čistého a zdravého vnitřního životního prostředí v interiéru. Speciální složení čistících prostředků určených specificky pro čištění a údržbu elastických podlah (PVC, PU, vinyl, linoleum, gumové podlahy) zaručuje rychlé a účinné čištění, s garantovaným vynikajícím výsledkem. Čisticí prostředky nejen že povrch vyčistí, ale navíc, poskytnou ochranný film na povrchu podlahy. Je možné jak manuální čištění, tak strojové čištění, které je vhodné pro větší objekty.   

Podívejte se na naše další videa:

Údržba Fatrafloor - pdf:

Instrukce Fatrafloor – pdf: