15.02.2021 | Praxe

V-PODLAHY představují 4 typy údržby elastických podlah.

Na tomto videu vám ukážeme OCHRANU POVRCHU elastických podlah, pomocí produktů Bona Remove R a Bona Shield R a strojů Bona FlexiSand a Bona Power Scubber. Pokud má vaše podlaha matný vzhled, můžete jí snadno navrátit lesk ochrannou politurou, která prodlouží životnost podlahy.

VIDEO 3: OCHRANA POVRCHU PVC, VINYLU

Podívejte se na video, které zachycuje postup ochrany povrchu elastických podlah:

Opakované hloubkové čištění podlah může postupem času „zmatnit“ vzhled a kvalitu povrchu podlah. Nová ochranná vrstva leštěnky obnoví původní lesk a prodlouží životnost podlah. Bezpečně, rychle a snadno. Přípravky společnosti Bona obnoví vzhled podlah a navrátí jim jejich původní krásu. Bona Hloubkové čištění a následná ochrana povrchu podlah je doporučována především v komerčních prostorech s vysokou zátěží, pro lepší odolnost povrchu.

POSTUP PŘI OCHRANĚ POVRCHU ELASTICKÝCH PODLAH

Čištění: Vyčistěte podlahu suchou metodou. Odstraňte nečistoty vysáváním nebo zametením. Nově položené či lehce znečištěné elastické podlahy vyčistěte mopem pomocí Bona Clean R50. Při intenzivním znečištění u starších podlah aplikujte naředěný Bona Remove R pomocí mopu (nařeďte vodou dle úrovně znečištění 1:1 - 1:5). Nechte reagovat cca 20 min. Přepadujte povrch pomocí Bona FlexiSand 1.9 a červeného padu, nebo pomocí čisticího stroje Bona Power Scrubber s červenými kartáči. Vysajte špinavou kapalinu pomocí Bona Power Scrubber a neutralizujte povrch čistou vodou za použití bílých kartáčů.

Ochrana povrchu: Po zaschnutí aplikujte ochrannou vrstvu Bona Shield R (1-2 vrstvy) mopem a nechte zaschnout 1-2 hodiny. Bona Shield R je výrobek na vodní bázi připravený pro okamžité použití. Dodává elastickým podlahám ochranu povrchu. Provedení mat a lesk.


 
STÁHNĚTE SI NÁVOD K ÚDRŽBĚ ELASTICKÝCH PODLAH:

KNIHOVNA VIDEÍ NA YOUTUBE ZDE: 

Pokud je vaše elastická podlaha nyní ošetřena a je svěží a čistá, doporučujeme ji ošetřovat čisticími prostředky Bona Clean R50 a Bona Clean R60, pro dlouhotrvající svěží vzhled. Více informací o produktech získáte u svého prodejce.

Pokud jsou vaše elastické podlahy (PVC, vinyl, linoleum, guma apod.) silně opotřebené, pak je pro vás vhodný jiný typ ošetření povrchu. Čtěte více níže a dále se informujte u svého prodejce.

VIDEO 4: PŘELAKOVÁNÍ PVC, VINYLU

Systém nabízí efektivní alternativu, jak rychle obnovit původní vzhled podlah a prodloužit jejich životnost a odolnost. Pro poškozené a silně opotřebované podlahy. Podívejte se na video ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=9nwd89QDd5E.

Podívejte se na naše stránky:

O společnosti V-PODLAHY:

Společnost V-PODLAHY byla založena v roce 1994 jako distributor a prodejce podlahových krytin. První velkoobchodní sklad podlahovin vznikl v roce 1994 ve Vsetíně. Následovalo otevření poboček a vybudování skladů v Ostravě (1995), v Brně (1997), v Olomouci (1999), v Praze - Horních Počernicích (2006), v Ústí nad Labem (2011), v Pardubicích (2011), v Plzni (2015) a v Praze - Zličíně (2017).

Jsme česká firma se sídlem ve Vsetíně, která poskytuje služby a poradenství v oblasti prodeje podlahových krytin. Patříme k předním dodavatelům podlah na českém trhu a jsme partnerem mnoha významných tuzemských i mezinárodních společností. Na českém trhu působíme již 26 let.

www.vpodlahy.cz