08.02.2021 | Praxe

V-PODLAHY představují 4 typy údržby elastických podlah.

Zde vám představíme HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ elastických podlah, pomocí produktů Bona Remove R a Bona PowerRemove R v kombinaci s čisticím strojem Bona Power Scrubber. Časem každá podlahovina ztrácí lesk. Řešením je hloubkové vyčištění pomocí stroje a efektivního čisticího prostředku.

VIDEO 2: HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PVC, VINYLU

Podívejte se na video, které zachycuje postup strojového hloubkového čištění elastických podlah:

Každá podlaha se časem opotřebovává. Na podlaze se objevují skvrny, zbytky usazených nečistot, různorodá zabarvení. Pomocí strojového hloubkové čištění docílíte původního vzhledu elastické podlahy, bez nutnosti renovace. Navíc, s velmi krátkou odstávkou provozu podlahy.

POSTUP HLOUBKOVÉHO ČIŠTĚNÍ ELASTICKÝCH PODLAH

Vyčistěte podlahu suchou metodou. Odstraňte volné nečistoty vysáváním nebo zametáním. Přípravek Bona Remove R nařeďte vodou dle stupně znečištění (1:1 až 1:5). Takto připravený roztok rozetřete mopem po celé ploše podlahové krytiny a nechte reagovat po dobu asi 20 minut. Bona PowerRemove R by měl být použit pouze v případě, je-li čištění pomocí Bona Remove R nedostatečné. Přepadujte plochu pomocí stroje Bona FlexiSand 1.9 a červeným nebo zeleným padem. Poté vyčistěte povrch čisticím strojem Bona Power Scrubber. Použijte červené kartáče. Neutralizujte vodou. Jakmile povrch zaschne, může být použit Bona Shield R pro ošetření povrchu.

STÁHNĚTE SI NÁVOD K ÚDRŽBĚ ELASTICKÝCH PODLAH ZDE:

KNIHOVNA VIDEÍ NA YOUTUBE ZDE:

Pokud je vaše elastická podlaha nyní ošetřena a je svěží a čistá, doporučujeme ji ošetřovat čisticími prostředky Bona Clean R50 a Bona Clean R60, pro dlouhotrvající svěží vzhled. Více informací o produktech získáte u svého prodejce.

Pokud jsou vaše elastické podlahy (PVC, vinyl, linoleum, guma apod.) bez lesku nebo vykazují silné opotřebení, pak je pro vás vhodný jiný typ ošetření povrchu. Čtěte více níže a dále se informujte u svého prodejce.

VIDEO 3: OCHRANA POVRCHU PVC, VINYLU

Pokud podlaha vykazuje matný vzhled, můžete ji snadno navrátit lesk ochrannou vrstvou leštěnky, která prodlouží životnost elastické podlahy. Pro oživení povrchu podlah. Podívejte se na video ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=mf9cds1DtHY

VIDEO 4: PŘELAKOVÁNÍ PVC, VINYLU

Systém nabízí efektivní alternativu, jak rychle obnovit původní vzhled podlah a prodloužit jejich životnost a odolnost. Pro poškozené a silně opotřebované podlahy. Podívejte se na video ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=9nwd89QDd5E.  

Podívejte se na naše stránky:

O společnosti V-PODLAHY:

Společnost V-PODLAHY byla založena v roce 1994 jako distributor a prodejce podlahových krytin. První velkoobchodní sklad podlahovin vznikl v roce 1994 ve Vsetíně. Následovalo otevření poboček a vybudování skladů v Ostravě (1995), v Brně (1997), v Olomouci (1999), v Praze - Horních Počernicích (2006), v Ústí nad Labem (2011), v Pardubicích (2011), v Plzni (2015) a v Praze - Zličíně (2017).

Jsme česká firma se sídlem ve Vsetíně, která poskytuje služby a poradenství v oblasti prodeje podlahových krytin. Patříme k předním dodavatelům podlah na českém trhu a jsme partnerem mnoha významných tuzemských i mezinárodních společností. Na českém trhu působíme již 26 let.

www.vpodlahy.cz