02.02.2021 | Zprávy

Pozvánka na online konferenci

V úterý 23. 2. 2021 od 10:00 hod vás zveme na online konferenci Saint-Gobain Fórum.  

Téma: Krize bydlení - Bude v Česku kde bydlet?

V Česku chybí byty. Jen v Praze jde zhruba o 20 tisíc, v Brně je to pak podobné a povolování nových staveb nijak nezrychluje, ba naopak. Tyto problémy se pak logicky projeví na cenách nemovitostí, které jen v metropoli stouply u rezidenčního bydlení za posledních 5 let skoro na dvojnásobek. Další krajská města na tom nejsou o moc lépe. Co může aktuální situaci změnit? Má Česko vůbec nějakou koncepci bydlení? A jakou roli by v ní mělo sehrát tzv. družstevní nebo nájemní bydlení? Na to se zeptáme na dalším Saint-Gobain Fóru 2021.

Diskutovat budeme o plánované koncepci bydlení, dostupném bydlení v Praze, výhodách i nevýhodách družstevního bydlení, výhledu developerů a zprostředkujeme i názor zástupce realitního trhu.

Vysíláním pro architekty, projektanty a další profesionály z oboru stavebnictví vás provede uznávaná moderátorka a novinářka Michala Hergetová.

Pozvání na akci přijali:

  • Jana Hanzlíková – náměstkyně pro řízení sekce bydlení a sociálního začleňování, MMR
  • Hana Kordová - Marvanová – radní hlavního města Prahy
  • Lukáš Kovanda – hlavní ekonom Trinity Bank
  • Tomáš Kadeřábek – ředitel Asociace developerů
  • Miloš Hutník – divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ

V reportážích dále vystoupí hosté – Jan Hrubý, generální ředitel společnosti RE/MAX ČR, a Martin Hanák – ředitel sekce metodiky Svazu českých a moravských bytových družstev.

Ke sledování vás zve výrobce stavebních materiálů, společnost Saint-Gobain a její divize Weber. Diskutovat můžete i vy v online chatu.

Bližší informace naleznete ve video pozvánce:

Registrace zde: https://www.azpromo.cz/sg-forum-2021-krize-bydleni-bude-v-cesku-kde-bydlet-23-2-2021/prihlasit-se/ 

Něco o Weber:

Působí na českém trhu již od roku 1990 a dnes patří v České republice k jednomu z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních stavebních materiálů. Např. fasád, zateplení, sanací, nátěrů, jádrových omítek a štuků, betonů, samonivelačních a vyrovnávacích podlahových hmot, technických malt a hydroizolací, epoxidů a lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích. Weber zaměstnává více než 300 pracovníků a na území České republiky disponuje celkem 5 výrobními závody: v Praze, Liberci, Kozojedech, Prostějově a Šternberku. 

Kontakt:

Monika Ruffrová

divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s., Radiová 3; 102 00 Praha 10 , T: 272 701 137; F: 272 701 138; E: monika.ruffrova@saint-gobain.com

www.cz.weber