10.06.2024 | TIPY

Od roku 2017 je naše společnost PROFIL Team hlavním oficiálním dovozcem značky Küberit®, která má za sebou 160 let tradice a je lídrem ve výrobě hliníkových profilů pro podlahové systémy.

I v letošním roce Küberit® opět potvrdil svou pozici inovátora a lídra na trhu představením novinek ve světě podlahových profilů a trendů. Jednou z nejzajímavějších novinek, kterou firma představila, je nový systém obložení boční otevřené hrany schodiště s 90° prefabrikovanou hotovou úhlovou hranou 279 U. Nově vyvinutý systém obložení boční otevřené hrany schodiště přináší  estetické a funkční řešení pro úpravy schodišťových prostor společně s kombinací schodových profilů 870 a 871 pro krytiny do tl.3 mm.

Mezi další novinky patří zařazení samolepících přechodových oblých nerezových profilů v šíři 40 mm a to v provedení leštěném i kartáčované nerezi. Nerezové profily jsou vysoce kvalitní, elegantní skvělou volbou pro moderní interéry.

Firma Küberit® nadále rozšiřuje kolekci Midnight edition. Midnight Edition se vyznačuje precizním provedením matné práškově černé barvy RAL 9005. Černé hliníkové profily mají minimálně stejně vysokou třídu otěru jako ty eloxované což zaručuje jejich odolnost a trvanlivost. Na požadavek klientů výrobce reagoval novinkou a to matně práškovou černou barvou „supreme“ (RAL 9004). V nabídce naší společnosti PROFIL Team naleznete celou škálu nájezdových, schodových , stěnových, přechodových a ukončovacích a T- profilů v této „černé“ kolekci. 

Dalšími novinkami jsou nájezdové profily pro tl. podlahových krytin 6 mm, schodové hrany 40x20, rampové profily, ukončovací systémy a nové dekory v jednotlivých řadách profilů.

www.profilteam.cz

Celý článek najdete v časopise DOMO 3/2024, který si můžete ZDARMA prohlédnout ZDE, nebo si napište o ukázkový výtisk na info@atemi.cz