14.12.2022 | Zprávy

Tradiční značka Novilon je synonymem kvalitního bytového vinylu s mnoha benefity v podobě bezkonkurenčního designu, rozměrové stálosti, snadné údržby a komfortu. 

Novilon Traffic je novou kolekcí kvalitního vinylu, která je navržená přímo pro zatížené prostory komerčních realizací. Obstojí ve vysoké zátěži a zachová si nezaměnitelný vzhled. Konstrukce podlahy Novilon Traffic nabízí mnoho variant komfortu, ať již se jedná o pohodlí při užívání, komfort nadčasových dekorů nebo zodpovědnost vůči životnímu prostředí. 

Podlaha Novilon Traffic poskytuje kročejový útlumu 17 dB při celkové tloušťce 3mm. Rubová pěna se tak stará o pohodlí při chůzi a současně má tvarovou paměť, takže i případné otlaky se časem vymizí. Nášlapnou vrstvu tvoří PUR vrstva, která je odolná vůči poškrábaní, šmouhám i nečistotám a poskytuje podlaze dlouhotrvající ochranu. Podlaha Novilon Traffic se tak snadno čistí a udržuje. Vynikající rozměrová stálost krytiny umožňuje její instalaci na volno až do 40 m2 při dodržení pokynů v návodu na instalaci. Velkou výhodou je až 4 m šíře rolí, díky nim má povrch minimum spár, a ještě lépe se udržuje.  

Dekory kolekce nesou rukopis holandských designérů. Jedná se o teplé i neutrální vzory dřevin a nadčasové betonové desény v příjemných odstínech. Většina dřevěných dekorů je nyní ještě realističtější díky embosování v registru. To zaručuje, že textura povrchu odpovídá kresbě dřevěného vzoru. Podlaha je tak realistická v každém detailu, a to jak na pohled, tak i na dotyk. U některých dubových dekorů vás okouzlí podélná V spára pro dokonalý dojem z podlahy. Navíc prkna vzorů mají délku až 150 cm což ještě umocní krásu „dřevěné“ podlahy. 

S koupí podlahy Novilon Traffic si můžete být jisti její zdravotní nezávadností. Při výrobě se nepoužívají žádné ftaláty a krytina je vyrobena z více než 50% z přírodních materiálů. Všechen odpad z výroby je recyklován do rubové vrstvy kompaktních podlahovin. Při instalaci na volno je navíc podlaha snadno odstranitelná a recyklovatelná v duchu cirkulární ekonomiky budoucnosti. 

Novilon Traffic se výborně hodí jak to bytového, tak i komerčního interiéru, zejména tam, je kladen požadavek na domácí atmosféru a klíčovým požadavkem je vysoká odolnost a třída zátěže 42. Novilon Traffic je spolehlivé řešení kvalitní holandské podlahy se dlouholetou zárukou funkčnosti.

www.riva.cz