25.11.2022 | Zprávy

Dle léty prověřené tradice, která pokračuje i v 28. ročníku časopisu DOMO, završujeme rok 2022 vyhlášením ocenění pro výrobce, prodejce a realizátory!

 

Na stránkách časopisu DOMO č. 6/2022, který si můžete celý prohlédnout ZDE, najdete námi oceněné firmy za jejich práci, nejlepší produkty a pevné nervy v letošním, opět těžkém, roce!

Jedno z OCENĚNÍ ROKU 2022 získala společnost Podlahy Šesták s.r.o.!

Kategorie: PRODEJNÍ CENTRUM ROKU 2022
Název prodejny: Showroom podlahových krytin FLOOR FOREVER
Společnost: Podlahy Šesták s.r.o.

Nově zrekonstruovaný showroom FLOOR FOREVER nyní nabízí něco navíc, než může zákazník od běžné návštěvy spojené s výběrem podlahy očekávat. Díky nově vzniklému unikátnímu prostoru FLOOR FOREVER GALLERY, který je součástí showroomu, primárně určeného pro zákazníky partnerů FLOOR FOREVER, se výběr podlahy stává zároveň příjemným estetickým zážitkem.

V tmavém prostoru FLOOR FOREVER GALLERY mají všichni zákazníci příležitost vidět to nejlepší mezi podlahovinami, dřevěné podlahy, tak trochu „v jiném světle“ jako umělecké dílo přírody. Díky speciálně nasvětleným „dřevěným obrazům“ na zákazníky působí krása několika typů dřevěných podlah v nadstandardních formátech vyvzorování.

www.floorforever.cz