13.12.2020 | TIPY

Koberce pro maximální eleganci a styl.

Kobercové čtverce a lamely získávají na důležitosti nejen jako užitečný a funkční prvek, ale také jako inspirativní materiál. Podlaha se stala součástí architektonického návrhu. Díky použití nadčasových textur, přechodů a melírů napodobují vzory kolekce přírodní povrchy, jejich použití pak působí na člověka pozitivně. Se spoustou šedé a jemné barevné klasiky tvoří neutrální paletu barev, kterou si tak snadno zamilujete a kterou snadno použijete do moderních interiérů, ať už kancelářských, veřejných nebo hotelových.

Kolekce Highline Tiles & Planks, navržená k optimalizaci prostoru a jeho funkčnosti, je vynikajícím nástrojem díky možnostem kombinace nejen různých vzorů, ale i rozměrů dílců.

Nová generace koberců z recyklovaného plastu PATIO, jejímž mottem je moderní luxus a pohodlí slučitelné s recyklací a udržitelností. PATIO je ekologický výrobek, který se vyrábí z recyklovaných PET lahví. Ty jsou zpracovány na polyesterovou přízi.

Devět jednobarevných a pět dvoubarevných ručně tkaných vzorů působí puristicky a moderně. Vnitřní a venkovní koberce JAB Patio navozují příjemnou a útulnou atmosféru na terase nebo balkonu a poutají pozornost v interiérech.

 

 

Fotogalerie

Podívejte se také na související fotogalerii.