25.06.2020 | TIPY

Trh s podlahovými krytinami prochází v posledních letech turbulentním vývojem. Výrobci inovují konvenční technologie, přičemž testují nové materiály a jejich produktové využití. Některé novinky se poté na trhu ujmou, jiné skončí ve slepé uličce. Není mnoho podlahovin, které bychom s oblibou používali tak dlouho jako textilní koberce. Vždyť první koberce byly vyrobené pravděpodobně již před 4 – 5 tisíci lety (zdroj: Wikipedie). Jistě i jejich výroba se neustále vyvíjí, přestože původní tradice ručně vázaných koberců je ve světě dodnes úspěšně používána, zejména na území bývalé Persie, dnes Íránu.

Společnost KARSIS s.r.o. již mnoho let úspěšně dováží všechny typy koberců od významných evropských výrobců. Její skladová nabídka je rozdělena do několika kolekcí podle oblasti použití koberců:

  • A1 COLORO bytové koberce
  • A1 SILKY STARS® luxusní koberce
  • A1 BUSINESS PRO® objektové koberce
  • A1 SPECTRO STYLES kusové koberce
  • A1 GRANFIELD® umělé trávy

NOVINKY A1 COLORO

V letošním roce prošla kolekce bytových koberců A1 COLORO výraznou obměnou. Zákazníci nyní mohou vybírat z více než 160 dekorů koberců ve více než 30 typových řadách, které jsou ihned dostupné z centrálního skladu importéra KARSIS s.r.o.

Nabízené šíře rolí 3, 4 a 5 metrů poskytují mnoho možností při návrzích a realizacích moderních interiérů. Žádné hladké podlahovinyneposkytnou obytnému prostoru takový pocit komfortu a pohodlí jako koberce z moderních textilních vláken.

Kolekci koberců A1 COLORO nabízí odborná síť A1 prodejců.

www.a1podlahy.cz

Celý článek najdete v magazínu DOMO 4/2020, který vychází 29.6. a objednat si jej můžete ZDE.