31.07.2023 | TIPY

Představujeme Altro Suprema™, inovativní řešení bezpečné podlahy s pestrobarevným designem, které přináší svobodu a originalitu do veřejných prostor.

Tato impozantní a netřpytivá podlahovina s nízkým leskem je k dispozici ve 33 odstínech, které vám umožní vytvořit jedinečnou atmosféru, jakou si zaslouží každý interiér. ​

Altro Suprema™ je výsledkem spolupráce mezi odborníky na barvy, architekty a koncovými zákazníky, kteří společně vytvořili design splňující trendy současných interiérů. Tato kombinace zkušeností zajišťuje, že Altro Suprema™ nabízí nejen bezpečnost, ale také designovou všestrannost, jež se snadno přizpůsobí různým prostředím.  

Bezpečnost je u podlahy Altro Suprema™ na prvním místě, a proto je vhodná pro různé veřejné prostory, jako jsou školy, nemocnice, kanceláře, obchody nebo sportovní centra. Tato podlaha představuje ideální volbu pro ty, kteří chtějí kombinovat bezpečnost a estetiku v jednom produktu. 

Jednou z klíčových výhod podlahy Altro Suprema™ je technologie Altro Easyclean, která zaručuje snadnou údržbu a čištění. Technologie Altro Easyclean zaručuje vynikající odolnost vůči skvrnám, oděru i poškrábání, což podlahovinu Altro Suprema™ předurčuje do rušných školních tříd, na nemocniční oddělení, chodby a další kritické prostory s vysokými nároky jak na hygienu, tak bezpečnosti pohybu. Složení Altro Easyclean je při výrobě přizpůsobeno podlaze, aby byla zajištěna odolnost proti uklouznutí, což je nejvyšší prioritou v oblastech s vysokým rizikem uklouznutí. 

Nemějte obavy o omezení své kreativity při výběru podlahy pro váš projekt. S Altro Suprema™ získáte nekonečné možnosti barevných kombinací, které vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru a prostory, které budou pohodlné, bezpečné a vizuálně atraktivní. 

www.anvitrade.cz