01.12.2022 | TIPY

Baví vás moderní technologie a design? Pak zbystřete. Právě jsme pro vás do nabídky zařadili vlajkovou kolekci od společnosti HMTX – vinylové SPC podlahy Allure s rigidním jádrem a ochrannou vrstvou s keramickými částicemi. Říkáte si, k čemu je to všechno dobré? To vám nyní rádi vysvětlíme.

Když je na čem stavět…

Nejprve ale něco málo o původu podlah Allure. Jistě budete souhlasit, že v životě je vždy lepší mít silné a stabilní zázemí. U výrobců podlah to pak platí dvojnásob. Na počátku vývoje a výroby totiž stojí společnost amerického HMTX - druhý největší výrobce vinylových podlah na světě.

Co z toho budete mít vy? Záruku kvality, ale také třeba dobrý pocit, protože díky rozsahu HMTX může mít udržitelná výroba a využívání ekologických materiálů skutečně velký pozitivní vliv na životní prostředí, a přitom lze stále dosáhnout příznivé ceny podlah pro koncové zákazníky. Výsledkem jsou pak moderní odolné podlahy, na které se můžete spolehnout.

V čem jsou podlahy Allure jedinečné?

Při vývoji nových typů podlah si inženýři vždy lámou hlavu, jak spojit odolnost a rozměrovou stálost s každodenním pohodlím a zajímavým designem. Odpovědí je voděodolný kompozitní materiál SPC, nebo chcete-li – vysoce odolný vinyl s integrovanou tlumící podložkou, který nabízí skvělé vlastnosti:

  • Voděodolnost
  • Perfektní tlumení hluku
  • Komfortní měkký došlap
  • Vynikající izolační vlastnosti
  • Vysokou oděruvzdornost

Navíc jsou podlahy z kolekce Allure unikátní i ochranným povlakem pokrytým keramickými částicemi (vytvrzenými UV zářením), který zajišťuje jak odolnost, tak snadnou údržbu.

Typ a dekor podle vašeho gusta

Na výběr máte podlahu ve dvou provedeních:

  • Allure Express s nášlapnou vrstvou 0,3 mm
  • Allure Express Plus s nášlapnou vrstvou 0.55 mm

Nabízené dekory v obou variantách jsou privátní – to znamená, že se jedná o neokoukaný vzhled, který u jiných podlah nenajdete. Pečlivě jsme tak vybrali právě ty nejzajímavější z nich, od teplejších barevných tónů až po minimalistické šedé odstíny.

Samotná vinylová nášlapná vrstva je transparentní a poskytuje dekoru jak ochranu proti oděrkám, tak proti změně barvy.

Snadná instalace v plovoucí i lepené variantě

Kromě ochranného povrchu je další technologickou vychytávkou také pokročilý zámkový systém DROPLOCK 100™, který výrazně urychluje a usnadňuje instalaci. A to jak v plovoucí, tak i v lepené variantě.

Kam se podlahy Allure hodí?

Odpověď je jednoduchá – tyto podlahy se hodí takřka do každého interiéru.

Díky jejich voděodolnosti se je nemusíte bát umístit do koupelny, na záchod ani do kuchyně. Ochranná vrstva zase zaručuje, že podlahy vydrží i větší zátěž vstupních prostor nebo každodenní hrátky vašich domácích mazlíčků. Tvarová stálost SPC? Ta nebude mít problém ani se sebevětšími skříněmi nebo celými knihovnami v obýváku, ložnicích či pracovnách.

A jestli podlahy Allure zvládnou i větší frmol v komerčních prostorách? S větší nášlapnou vrstvou bez problémů.

www.supellex.cz