08.11.2022 | Zprávy

Členskou základnu a sekci výrobců, dovozců a velkoobchodů rozšířila společnost Bona CR, spol. s.r.o. a Fatra, a.s.

Bona je přední světovou jedničkou na trhu v oblasti inovací, která nabízí unikátní systém pro ošetření dřevěných podlah.

Bona je rodinná společnost, která více jak již 100 let dodává produkty pro povrchovou úpravu (základní a vrchní laky – bytová zátěž, komerční zátěž, laky, barvy a údržba na sportovní povrchy podlah, oleje a tvrdé voskové oleje, tmely), pokládku (penetrace, stěrky, lepidla), brusné stroje (od nářadí až po okrajové, válcové a talířové brusky a příslušenství k bruskám a bezprašný systém odsávání prachu + brusiva) a údržba (produkty pro ošetření a údržbu podlah pro profesionální podlaháře + koncového uživatele).

Fatra, a.s. je tradičním českým výrobcem vinylových podlah - LVT dílců - Thermofix, Imperio, vinylové podlahy v rolích LINO Fatra, plovoucí vinylové podlahy FatraClick, WELL-click a RS-click, které nabízí v dekorech dřevo, kámen. Speciální typy podlah splňují i požadavky na odvod elektrostatického náboje.

Široký sortiment vinylových podlah doplňují svařovací šňůry, podlahové lišty, schodišťové hrany nebo vinylové obklady stěn.

Cech podlahářů České republiky je sdružení, které zastupuje a chrání práva a zájmy svých členů. V členské základně jsou přítomny podlahářské firmy, výrobci, školy, experti, znalci a technici. Hlavním posláním tohoto sdružení je propagace podlahářského řemesla a vytváření optimálních podmínek v podnikání, ve stavebnictví a ve vzdělávání mládeže a dospělých.