30.09.2022 | TIPY

Podlahy EGGER jsou nejkrásnějším doplňkem moderních barevných motivů.

Co mají trendové barvy roku 2022 společného s podlahami? Odpověď zní: mnoho. Tyrolský výrobce materiálů na bázi dřeva EGGER bere své zákazníky do světa barev a dekorů podlah. Poskytuje inspiraci, krásné kombinace pro váš domov a praktickou digitální službu k vyzkoušení.

V případě módy a nábytku je dnes možné všechno. Tvary, barvy, materiály – výběr je téměř neomezený. Jen EGGER nabízí více než 200 dekorů podlah ve třech specializovaných produktových kategoriích pro nejrozmanitější požadavky: od podlah řady Comfort, které se vyznačují příjemným dotykovým vjemem a akustikou, přes oblíbené všestranné laminátové podlahy, které jsou k dispozici také jako voděodolná laminátová podlaha Aqua+, až po obzvláště odolné podlahy Design GreenTec, které zvládnou i náročné výzvy - na všechny své otázky tak najdete správnou odpověď na bázi dřeva.

„Chceme dát našim zákazníkům inspiraci a orientaci a ukázat, se kterými domácími trendy naše podlahové produkty obzvláště krásně ladí,“ říká Ayla Schwarzmayr, Decor Management Specialist ve společnosti EGGER. Proto Ayla Schwarzmayr a její tým vybrali čtyři moderní barevná témata a sestavili exkluzivní balíčky produktů a dekorů.

Harmonické přírodní tóny vnášejí kus venkovního prostředí do interiérů

Váš domov představuje útočiště v  rychle se rozvíjejícím a vzrušujícím světě. Nabízí vám bezpečí a klid.

S autentickými dekory dřeva a kamene a tlumenými barvami přinášíme kus venkovního prostředí do vašich interiérů. Tlumené barevné tóny jsou jemné a proměnlivé a přesto velmi efektivní. Vysoký podíl šedé umožňuje jejich snadné kombinování. V kombinaci s odpovídajícími dekory podlah je půvabně zdůrazněn individuální charakter tlumených barev.

Specialisté na dekory ze společnosti EGGER vybrali čtyři barevná témata z palety přírodních odstínů a zkombinovali je s odpovídajícími dekory podlah. Výsledkem jsou inspirativní, moderní obytné prostory, ve kterých se budete cítit skvěle.

Perfektní kombinace podlahy Egger a aktuálních trendových barev

Jemná zelená – Matné zelené tóny z přírody.

Rákos, eukalyptus nebo jedle byly inspirací pro tento barevný trend s matnými zelenými tóny  z přírody.

Ve stavebnictví a architektuře je koncept propojení interiérového designu a přírody známý jako biofilní design: Prosvětlené místnosti s vodními prvky a rostlinami vytvářejí jedinečnou atmosféru. Moderní technologie a přírodní materiály lze úspěšně propojit. Podlahy EGGER se světlým, přírodním vzhledem dřeva se k tomu dokonale hodí: moderní a funkční, mají vše, co dnes dělá dobrou podlahu.

Foto: Rákos, eukalyptus nebo jedle byly inspirací pro barevný trend Jemná zelená s matnými zelenými tóny  z přírody. Podlaha řady Laminát s formátem podlahových desek Kingsize a živým dekorem kamene EPL207 Terrazzo Triestino šedé se skvěle hodí ke stěnám v této paletě barev.

Tlumené zemité tóny – Teplé zemité tóny vytvářejí příjemnou atmosféru.

Tlumené zemité tóny se kolem nás objevují v různých tvarech a strukturách: Udávají směr nejen současných uni barev, ale setkáváme se s nimi i v teplých tónech dřeva a přírodních materiálů jako je kůže, ale i textilie z konopí a lnu.

Důraz zde není kladen na kontrasty, ale spíše na kombinace tlumených zemitých a přírodních tónů. Nejsou to jednotlivé kusy nábytku nebo bytové doplňky, které dominují místnosti; kýžený efekt je tvořen spíše barevnou harmonií vybavení. Vše prolíná v harmonický celek.

Foto: Efekt Tlumených zemitých tónů je tvořen barevnou harmonií. Vše se prolíná v harmonický celek. Podlaha řady Laminát s formátem podlahových desek Classic  a dekorem EPL191 Dub Melba hnědý odráží převládající teplé tóny místnosti.

Pudrová modrá – Tlumené modré tóny pro uklidňující čistotu.

Modré tóny zaujmou svou uklidňující čistotou. Vnášejí do našich domovů prostor tím, že nám připomínají nebe a moře. Tyto subtilní a všestranné prvky propůjčují elegantnímu prostředí lehkost a klid bez rušivého rozptylování.

Tlumené modré tóny vypadají obzvláště krásně s přírodním dubovým dřevem, světlými podlahovými deskami nebo šedými tóny. Tmavé kontrasty určují jednotlivé kontrastní body.

Foto: Pudrová modrá - tóny, které zaujmou svou uklidňující čistotou. Vypadají obzvláště krásně se světlými dekory, jako je EPC029 Dub Calenberg v klasickém vzhledu dřevěných prken na podlaze EGGER Comfort.

Vše je o ČERNÉ – Nová černá jako kontrast.

Nová černá získala přirozený vzhled: Dodává se s povrchovými strukturami dřeva nebo matnými povrchy jako kontrastní prvek. Černé detaily v kombinaci s autentickým dřevem vytvářejí moderní styl interiéru. 

Přírodní podlahy vnáší do místnosti lehkost a podtrhují efekt černých prvků. Naopak černá podlaha vytváří elegantní kontrast ke světlému nábytku.

Foto: Nová černá zíkala přirozený vzhled: S povrchovými strukturami dřeva nebo matnými povrchy utváří kontrastní prvek. Skvěle se kombinuje s přírodními podlahami, jako je u podlahy Design GreenTec a dekorem EPD040 Dub Almington béžový. Celkový vzhled vnáší do místnosti lehkost a s tmavými kontrasty podtrhuje její efekt.

FAKTA

→  EGGER poskytuje inspiraci a krásné kombinace pro váš domov.

→ Nabídka pro prodejce EGGER zahrnuje odpovídající balíčky dekorů podlah ve čtyřech oblíbených barevných motivech. Více informací najdete na www.egger.com