17.05.2022 | TIPY

Dřevo je krásný přírodní materiál, který je tu s námi od nepaměti. Není proto divu, že i dřevěné podlahy jsou stále více žádané. Dokáží totiž do vaší domácnosti přinést vždy něco navíc.

Sázka na kvalitu se vyplácí

Na trhu dřevěných podlah dnes existují desítky výrobců a nepřeberné množství dekorů. Ne všechny z nich ale mají dostatečné izolační vlastnosti, přirozený vzhled dřeva či kvalitní řemeslné provedení. Nechcete-li trávit dny a týdny porovnáváním jednotlivých možností a parametrů, vsaďte na prověřeného českého výrobce ESCO a exkluzivní kolekci ekologických dubových podlah the family by Supellex.

Tradice, udržitelnost a maximální pohodlí

Příběh těchto podlah začíná kousek od Strakonic, kde se ve společnosti Esco rozhodli zúročit své letité zkušenosti s výrobou tradičních dubových podlah a všechny je společně se Supellex přenést do úchvatné privátní kolekce – the family. Zapomeňte zcela na sériovou výrobu a unylý všední vzhled. Tyto dubové podlahy jsou jiné, osobité a vynikají nejen maximálním komfortem v domácnosti, ale také svou podporou naší přírody a kvalitního řemesla. 

Každý kousek podlahy totiž pochází z českých a slovenských lesů s garancí udržitelného hospodářství PEFC. A každý z nich také prošel rukou českých řemeslníků, kteří dělají svou práci s láskou. Výsledkem jsou velmi osobité dekory s překrásnou kresbou dubového dřeva a nadstandardní zárukou 20 let.

Dřevěná podlaha pro váš útulný domov

Třívrstvá konstrukce podlah zaručuje dlouholetou stabilitu se zárukou vysoké evropské kvality. Ošetřeny jsou tvrdým voskovým olejem OSMO pro snadnou údržbu a jsou vhodné i pro podlahové vytápění, které už jen dokreslí příjemnou a hřejivou atmosféru vašeho domova.

www.supellex.cz