29.03.2022 | TIPY

Linie jsou in! Vydejte se směrem k nové kolekci pruhované přírodní podlahy Marmoleum Striato.

Přírodní podlaha Marmoleum Linear je navržena tak, aby vytvořila moderní, útulné prostředí s hřejivým a přívětivým pocitem pro neformální, přirozená místa s domácí atmosférou. Prostředí, kde se budeme rychleji zotavovat, budeme se cítit povzbuzeni k práci, sdílení myšlenek a učení.

Díky intuitivnímu odkazu na přírodu vám kolekce Linear umožňuje vytvořit v prostoru různou atmosféru a přizpůsobit se měnícím se potřebám. Neutrální, bohaté barvy mají schopnost snadno se přizpůsobit a ožít, když jsou kombinovány navzájem, ale i s jinými materiály. S krytinou Marmoleum Linear může podlaha působit jako plátno nabízející nekonečné možnosti.

Cítit se kdekoliv jako doma

S kolekcí Marmoleum Linear nabízíme významnou, funkční a žádoucí řadu dekorů, které vám umožní vytvořit útulné prostory s dotekem přírody, kde se opravdu cítíte jako doma. Směrový lineární vzor lze použít k vytvoření podlahy, která vás provází z jedné místnosti do druhé nebo k ohraničení oblasti ve větším prostoru. Marmoleum se snadno udržuje i čistí a v případě potřeby je možné je renovovat.

www.forbo-flooring.cz/linear