11.01.2022 | TIPY

Společnost Unilin, která nedávno představila kolekce nových laminátových podlah Pergo, nyní přichází s novinkou v oblasti krytin vinylových. Luxusní podlahy RIGID v podobě prken či dlaždic jsou extrémně odolné a díky patentovanému zámku je lze bez obav instalovat i do koupelny.

Podlahy RIGID, zařazené do tří nových kolekcí s názvem Glomma Pro, Namsen Pro a Viskan Pro, jsou vyráběny v komerční zátěžové třídě 33 a díky speciální povrchové vrstvě Titan V jsou extrémně odolné vůči poškrábání, nečistotám i dlouhodobé zátěži. I přesto však při chůzi působí měkce a jejich vnitřní pružná vrstva napomáhá tlumit hluk.

Kámen, který nestudí

Vinylové podlahy RIGID jsou k dispozici celkem ve 32 různých provedeních, která ocení zejména milovníci přírodních dekorů. Krytiny Glomma Pro charakterizují prkna se strukturou dubového dřeva, jež díky větším rozměrům pomohou místnost opticky zvětšit. Řada Namsen Pro se vyznačuje výraznější strukturou a dekorativnější kresbou dřeva, dlaždice Viskan Pro dokonale imitují kamennou dlažbu. I při chůzi naboso však na rozdíl od přírodního mramoru zůstanou vaše nohy v teple. Ve stejných dekorech nabízí Pergo i obvodové a přechodové lišty.

Ani kapka skrz

Největší výhodou podlah RIGID je možnost instalovat je i na nerovné povrchy. Lamely jsou totiž opatřeny dvěma vrstvami vyztuženými skelnými vlákny, díky nimž se podlaha neprohýbá a nekopíruje nerovnosti pod ní. Perfektně se tedy hodí i pro rekonstrukce starších objektů. Navíc je možné umístit krytiny z této kolekce i do míst se zvýšenou vlhkostí, jako jsou koupelny či kuchyně. Patentovaný zámkový spoj, který zajišťuje snadnou instalaci, zároveň vytváří stoprocentně těsnící povrch, skrz který se nedostane ani kapka vody.

Vzorky zdarma

Vzorky vybraných podlah jsou zasílány architektům, designérům nebo developerům zcela zdarma. Objednat si lze až osm vzorků o velikosti A4: https://pro.pergo.cz/cs-cz/vzorky-zdarma 

pro.pergo.cz