16.03.2021 | TIPY

Značka Gerflor je dlouhá léta neodmyslitelně spjata s podlahovou krytinou v rolích s textilní podložkou. Jako jediné na trhu spolehlivě vyrovnají drobné nerovnosti podkladu díky unikátní patentované technologii. Pro různě náročné uživatele nabízí Gerflor od roku 2021 nově dva příbuzné produkty (Texline a HQR) a jednu novinku, která se hodí například i do komerčních prostor (Libertex).

Foto: Rough Chocolate HQR

V nové kolekci se opět můžete těšit na nové, krásné designy jak v tradičních dekorech tak i v designových specialitách inspirovaných aktuálními módnímu trendy z celého světa.

TEXLINE - PODLAHA PRO KAŽDÉHO

Nejrozšířenější řada podlahových krytin Gerflor Texline je určena především pro využití v bytových prostorách a díky perfektnímu poměru cena/ výkon je hojně instalována v různých bytových projektech a hlavně díky možnosti rychlé pokládky také při rekonstrukcích.

Foto: Texline Opera Naturel

HQR – EXTRA KVALITA

Na maximálně odolnou řadu PVC podlah Gerflor HQR poskytuje výrobce 15 letou záruku. Houževnatost podlahové krytiny má na svědomí silná nášlapná vrstva, která kryje dekorativní pěnu, jež určuje vzhled podlahy. Široká nabídka luxusních dekorů pak Gerflor HQR řadí mezi špičkové podlahové krytiny.

Kolekce Texline a HQR nabízí celkem 47 dekorů.

TARALAY LIBERTEX – PVC v rolích s textilní podložkou pro volnou pokládku i v komerčních prostorách

Zcela nový koncept podlah s exklusivní MAX3 konstrukcí je určen k volné pokládce také pro komerční využití – To je novinka s názvem Taralay Libertex. Výjimečnost produktu podtrhává trend dnešní doby – vysoké nároky na rychlost a efektivitu pokládky. Největšími výhodami této podlahy jsou:

  1. Volná pokládka i v komerčních prostorách
  2. Určená pro vysokou zátěž – nášlapná vrstva 0,7mm, celková tloušťka 3,65 mm
  3. Akustická  – útlum 19dB
  4. Snadná a rychlá údržba – povrchová úprava Protecsol®

Foto: RS70294_reflect silver flower-hpr LIBERTEX

Nový MAX3 systém – kompaktní vrstva se skelným vláknem; akustická pěny a textilní podložka (schopná vyrovnávat drobné nerovnosti podkladu).

Díky minimální přípravě stávajícího podkladu a možnosti volné pokládky je tato podlaha ideální pro ty, kteří šetří čas, chtějí rychle bydlet a nebo co nejdříve pracovat v nové či zrekonstruované kanceláři.

Z kolekce dvaceti dekorů Libertex můžete vybírat nejen dřevěné dekory, ale i imitace betonu a barevné odstíny.

www.gerflor.cz