22.06.2020 | Akce

Pro letní období si pro Vás Henkel připravil akci na oblíbenou penetraci Ceresit R 766. Zákazník, který objedná 10 kg balení této univerzální penetrace, dostane navíc 20% ZDARMA (tj. 12 kg).

Budete-li mít jakékoliv dotazy, kontaktujte technické poradce Ceresit ZDE.

www.podlahy.ceresit.cz  

POPIS VÝROBKU CERESIT R 766

Univerzální penetrační nátěr – nejrychlejší mezi našimi penetračními nátěry. Rychleschnoucí penetrační nátěr pro savé i nesavé podklady, zkracuje obvyklé doby schnutí a čekání přibližně o 70 procent.

VLASTNOSTI

  • Vysoce koncentrovaný - velká vydatnost
  • Mnohostranné použití
  • Rychlé schnutí
  • Vhodný pod dřevěné krytiny

OBLASTI POUŽITÍ

Rychlý, rychlejší, Ceresit R 766 – toto je nová hvězda v oblasti penetračních nátěrů. Proč? Protože tento univerzální penetrační nátěr zkracuje obvyklé doby schnutí penetračních nátěrů na minimum. Jestliže se používají vyrovnávací hmoty se stejným typem pojiva na cementovém nebo anhydritovém podkladu, například anhydritová vyrovnávací hmota na anhydritovém podkladu, práce spojené s vyrovnáváním mohou být zahájeny ihned po nanesení penetračního nátěru – bez jakéhokoliv prodlení.

Bezpečný adhezní můstek po 30 minutách

Dokonce i v případě hutných, nesavých podkladů je pro náš penetrační nátěr R 766 doba schnutí přibližně 30 minut obvykle dostatečná k tomu, aby práce mohly pokračovat. A když se spojí turbo penetrační nátěr s rychleschnoucí vyrovnávací hmotou, lze dobu před instalací krytiny ještě zkrátit. Penetrační nátěr R 766 zajišťuje bezpečné spojení mezi vyrovnávací hmotou a podkladem – dokonce v případech, kdy byl až dosud vyžadován posyp křemičitým pískem, například na epoxidovém penetračním nátěru sloužící jako vlhkostní uzávěra jako Ceresit R 755. Dosud byly celkem běžné doby schnutí více než 12 hodin, obzvláště u anhydritových potěrů nebo u dřevěných podlah. Ale univerzální penetrační nátěr R 766 s optimalizovanou rychlostí schnutí vám může pomoci ušetřit celý pracovní den. Z tohoto důvodu patří náš penetrační nátěr R 766 pro potěry a betonové podklady mezi rekordmany v tomto oboru. Mimořádná rychlost schnutí – díky zabudovanému turbo účinku („Turbo Inside”).

Velmi vysoká vydatnost
Tento univerzální výrobek přichází se zajímavými a užitečnými vlastnostmi. Univerzální penetrační nátěr R 766 se snadno nanáší a má pozoruhodně vysokou vydatnost. V závislosti na použití lze vysoce koncentrovaný penetrační nátěr ředit v poměru až 1:4 (množství použitého nátěru je potom pouze 40 g/m²). Díky tomu se snižují náklady! Tento penetrační nátěr lze snadno upravovat tak, aby splňoval požadavky na konkrétní stavbě, například při jeho nanášení na velmi savé podklady.

Univerzální použití
Využití penetračního nátěru je přitom velmi všestranné. Účinkuje jako spolehlivý adhezní můstek v podstatě na všech voděodolných površích před aplikací vyrovnávací hmoty nebo před přímým lepením podlahových krytin. A když se použije na kritické podklady, jako je například hladká keramická dlažba, kamenné podlahy, suché deskové systémy nebo dřevotřískové desky, a to dokonce i staré, nebo pevně přilnuté a voděodolné zbytky lepidel, dokáže tento penetrační nátěr prokázat plný potenciál své účinnosti. Díky své všestrannosti pomáhá univerzální penetrační nátěr R 766 snížit komplexitu produktu: pouze jeden základní nátěr pro všechny potřeby. Správný produkt je vždy po ruce a přitom bez potřeby velkých zásob.