18.05.2020 | Akce

EGGER CORK COMFORT

Environmentální vlivy nabývají na důležitosti ve všech aspektech lidského konání. V posledních letech přistoupili na myšlenku udržitelnosti i výrobci podlahových krytin. Bezftalátové technologie zpracování plastů se u předních výrobců již staly normou. U produktů na bázi dřeva je kladen důraz na původ surovin z lesů certifikovaných PEFC. Podlahoviny vyrobené z těchto ekologických zdrojů vyhovují nejpřísnějším normám, mohou tak nést prestižní označení Der Blaue Engel. Do uvedené kategorie se řadí i přírodní podlahy CORK COMFORT od jednoho z největších evropských producentů deskových materiálů, společnosti EGGER, vyráběné v moderním závodě v německém Wismaru.

Na českém trhu je nabízí prostřednictvím importéra KARSIS s.r.o. odborná prodejní síť A1 PODLAHY.

Vrchní a spodní vrstva dílců je vyrobena ze suroviny pocházející z kůry korkového dubu. Nosná dřevovláknitá deska dílce je opatřena zámkovým systémem UNI Fit, který umožňuje snadnou a rychlou montáž. Kromě parozábrany již není třeba pod podlahovinu instalovat další akustickou podložku. Proti poškození je pružný povrch podlahoviny chráněn speciálním elastickým lakem vytvrzeným UV zářením. Výsledkem je unikátní moderní podlaha v reprodukovaných designech dřevin nebo kamene, nanesených přímo na dokonale hladkou korkovou vrstvu technologií digitálního HD tisku. EGGER CORK COMFORT v klasifikaci zátěže 31 a 32 je prokazatelně více odolný než jiné podlahové krytiny vyrobené z přírodních materiálů. Podlahové dílce o celkové tloušťce 10 mm mají na všech stranách mírně zkosené hrany, čímž při spojení vytvářejí v designu autentickou mikrospáru. Přirozenost designu výrobce podpořil čtyřmi rozměrovými formáty dílců CLASSIC, LARGE, KINGSIZE a LONG. Každý dekor je tak vyroben ve formátu, který s ním nejlépe souzní.

Aby si každý mohl vyzkoušet, jak skvělé jsou korkové podlahy a jak snadné je instalovat dílce EGGER CORK COMFORT LONG, mohou si nyní zákazníci v odborné prodejní síti A1 PODLAHY pořídit dekory CXL 009 a CXL 016 s 50% slevou.

Nabídka platí do vyprodání zásob připravených speciálně pro tuto akci. Přírodní podlahy CORK COMFORT nabízí odborná síť A1 prodejců.

www.A1podlahy.cz