07.05.2020 | TIPY

ASKO a.s. představila začátkem letošního roku pro své zákazníky a příznivce laminátových podlahovin zcela novou kolekci 32 exkluzivních dekorů „My Floor“. Napříč celou kolekcí My Floor jednoznačně převládají dekory reprodukující dub, který je tradiční a pro možnost různých barevných úprav dlouhodobě preferovanou dřevinou.

Foto: Dub Nevada stříbrný (MV896) z designové řady Cottage vyniká elegancí, jemností a vzhledem dřeva ošetřeného voskovým olejem. Vyrábí se v rozměru dílců 1.380 x 193 mm.   

Aktuální trendy v designu ukazují na pomalý odklon od šedých barev ve prospěch přírodních a světlejších bělených odstínů v čisté linii. Stále oblíbenější jsou širší a delší formáty prken s přiznanou V-spárou. Zcela v tomto duchu lze v rámci kolekce My Floor zmínit např. dekor Dub Nevada stříbrný z řady Cottage nebo z řady Residence dekor Dub Makro přírodní. Pro čisté a elegantní zakončení podlahoviny u stěn jsou k podlahám v nabídce soklové lišty v moderním profilu v dekorech podlah.

Moderní laminátové podlahy vynikají kvalitním zpracováním podlahového dílce, širokým výběrem dekorů, perfektním zpracováním povrchu a snadnou údržbou. Laminátové krytiny jsou vysoce stabilní, odolné proti opotřebení, vhodné pro instalaci na podlahové topení, stálobarevné a díky zámkovému spoji je lze snadno a rychle instalovat. Nezanedbatelnou výhodou je jejich snadná údržba. Pro běžné čištění naprosto postačuje pravidelné používání vysavače, v případě většího znečištění pak použití vlhkého mopu. Povrch laminátové krytiny nevyžaduje žádné dodatečné ošetřování vosky, oleji nebo jinými přípravky. Laminátové podlahy jsou vhodné i pro alergiky.

V nabídce společnosti ASKO a.s. najdete kromě standardního provedení dílců také provedení s přiznanou V-spárou, která dodává podlaze autentický vzhled prken dřevěné podlahy. Novinkou v sortimentu laminátových podlah je provedení se zvýšenou odolností proti vlhkosti. 

Kolekce My Floor pochází z německé výroby a spojuje v sobě precizní zpracování dílců ve špičkové kvalitě, elegantní design a autentický vzhled dřevěné podlahy, který lze díky výrazným povrchovým strukturám cítit i na dotek.

SOUČÁSTÍ KOLEKCE JSOU 3 PRODUKTOVÉ ŘADY

  • V tloušťce 8 mm je to řada Cottage, resp. Cottage Plus s rozměry dílců 1.380 x 193 mm, resp. 1.380 x 244 mm a v zátěžové třídě 32.
  • Řada Chalet v tloušťce 10 mm se standardní velikostí dílců 1.380 x 193 mm a zátěžové třídě 33 zahrnuje dekory v rustikálním vzhledu.
  • Řada Residence je v tloušťce 10 mm a zátěžové třídě 33 a dílce jsou v provedení extra širokých a dlouhých prken v rozměru 1.845 x 244 mm, které dodávají podlaze autentický a elegantní vzhled.

Foto: Dub Makro přírodní (ML1008) z designové řady Residence, která je mistrovským kusem výrobce. Extra široká a dlouhá prkna v autentickém a elegantním vzhledu přírodního dřeva mluví samy za sebe. Dílce jsou dostupné ve formátu: 1,845 mm × 244 mm.

Dekory všech tří řad jsou opatřené přiznanou 4V-spárou pro její stále větší oblíbenost a dílce z řad Chalet a Residence jsou navíc v provedení se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Pro snadnou, rychlou a spolehlivou montáž jsou podlahoviny My Floor osazeny moderním zámkovým systémem 5G. 

Výrobce značky My Floor se dobrovolně zavazuje k plné a otevřené transparentnosti. Kromě dodržování nejvyšších standardů kvality striktně dodržuje pravidla pro ekologickou účinnost a udržitelnost produktů. Podlahovina My Floor se vyrábí z přírodních obnovitelných surovin na bázi dřeva pocházejících z certifikovaných zdrojů a výrobce je hrdým držitelem certifikátu modrý anděl. I to jsou důvody, proč si společnost ASKO a.s. vybrala podlahy My Floor do svého portfolia produktů.

Více na: https://www.asko-as.cz/sortiment/podlahy-a-prislusenstvi/laminatove-podlahy/