22.07.2019 | TIPY

Podlahoviny nejen pro školy v novém katalogu!

Pro rychlou orientaci ve své skladové nabídce zátěžového vinylu v rolích vydává nyní společnost KARSIS s.r.o. nový produktový katalog kolekce A1 LONG LIFE PRO. Přehledná prezentace celkem 107 designů vinylu ve 4 oblíbených typových řadách rolí v šířích 2, 3 a 4 metry je určena zejména investorům, architektům, designérům
a realizačním firmám. Každý z nich zde najde vhodné řešení pro své projekty a zakázky. Unikátní mix designů, barev a technických vlastností vinylu je v kolekci A1 LONG LIFE PRO vyvážen příznivým poměrem kvality a ceny.

Většina prezentované nabídky je pro specialisty rychle dostupná ze skladu importéra. U zbývající nabídky se termíny dodání řídí dle termínů výrobců Beaulieu a Tarkett. Během letních prázdnin obvykle prochází mnoho školních budov rekonstrukcí, při kterých jsou vinylové role A1 MASTER 43, A1 PREMIER 42, A1 TEX–ACOUSTIC 41 i A1 MODA NEW 32 četně využívanými podlahovými krytinami.

Je proto žádoucí, aby si všichni odběratelé na skladu importéra včas podlahoviny objednali nebo rezervovali. Zajistí si tak, že budou mít materiál při realizaci ve správný čas k dispozici. Výrobci totiž také v letních měsících provádějí pravidelné odstávky výroby, aby mohli všem svým zaměstnancům poskytnout zaslouženou dovolenou.

Kolekci vinylových rolí A1 LONG LIFE PRO nabízí a instaluje odborná síť A1 prodejců, kteří vědí, jak postupovat při realizacích termínovaných projektů. Nové katalogy mají k dispozici v tištěné i elektronické verzi.

www.A1podlahy.cz