17.04.2019 | TIPY

Dřevo patří k nejatraktivnějším podlahovým krytinám. Třívrstvé dřevěné podlahy DesignWood jsou vyrobeny tak, aby se staly součástí každodenního života a zároveň zůstávaly dlouhodobě krásné.

Supellex – svět podlah se dlouhodobě věnuje prodeji dřevěných podlah, mezi kterými dominuje tradiční dubové dřevo. I proto v letošním roce přichází na trh s privátní kolekcí DesignWood. V této kolekci si můžete vybrat z nabídky atraktivních dekorů, především z dubu anebo výjimečně krásného běleného jasanu.

Jedinečná povrchová úprava LIVE PURE podtrhující krásu dřeva, se kterou se setkáte u dvou vybraných dekorů dubu (Dub Super Finale a Dub bílý Super Concerto). Jedná se o precizně zpracovaný super matný lak. Tato speciální lakovaná povrchová úprava zahrnuje jedenáct vrstev laku s jemně drásaným povrchem a propůjčuje kolekci matný vzhled. Povrch je díky ní extrémně odolný vůči poškození a stabilní vůči vlivu UV záření. Další předností je jednoduchá údržba, vzhledem k tomu, že povrch ošetřený tímto produktem vypadá na první pohled jako olejovaná podlaha. Povrchová úprava Live Pure je patentovaná a získala již několik odborných cen. Díky ní si zákazníci nemusejí vybírat mezi krásou a snadnou i rychlou údržbou, protože dřevěné podlahy DesignWood splňují obojí.

Pro své zákazníky si firma Supellex připravila jako marketingovou podporu ruční vzorkovníky a katalog.

Více informací získáte na www.podlahy-designwood.cz

Fotogalerie

Podívejte se také na související fotogalerii.