SOUTĚŽ BYLA K 15.2. UKONČENA.

Soutěže se zúčastnilo 291 soutěžících a toto jsou šťastní výherci: Petr Kosina (Chomutov), Vlastimil Kubáň (Šumice), Josef Bršlica (Nivnice), Lukáš Slabý (Vlašim), Jan Stašek (Praha), Miloš Krška (Strmilov), Petra Juřenová (Mutěnice), Tereza Machátová (Jablonec n.N.), Věra Smolíková (Praha). 10. cena (míchací nádoba +triko) nebyla vyzvednuta.

Další soutěž pro vás připravujeme spolu s vydáním nového čísla časopisu DOMO (2/2021) dne 5.3. a partnerem bude společnost Fatra, a.s.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Časopis DOMO si pro vás připravil ve spolupráci se společností HENKEL ČR další soutěž. Stačí odpovědět na níže uvedenou otázku (nápovědu najdete ZDE nebo na www.ceresit.cz) a věřit, že jeden z deseti dárků Ceresit obdržíte právě Vy.

Hraje se o softshell bundu, vestu, mikinu, trička, pracovní kalhoty s/bez laclu a kdo se první ozve (soutez@atemi.cz) a přijede k nám do vydavatelství (Velvarská 45, Praha 6), získá jako bonus míchací nádobu s tričkem.

Ceresit AS 1 Rapid je?
Výherce soutěže a správnou odpověď oznámíme 16. 2. 2021 na facebooku iDOMO a webu www.idomo.cz. Přejeme Vám hodně štěstí a příjemné čtení magazínu DOMO!