26.05.2023 | TIPY

Jednoduše praktické, prostě krásné !

EGGER, výrobce materiálů na bázi dřeva, rozšiřuje svůj sortiment o nové dekory a voděodolné produkty. Díky flexibilnímu využití a snadným kombinacím dávají zákazníkům prostor pro jejich představy a tvorbu. Balíček Podlah - Novinky 2023 obsahuje 25 nových laminátových a designových podlah. Decentní, přírodní dekory dřeva odrážejí současné trendy interiérového designu.

Laminátové podlahy od EGGER mají unikátní vlastnost. Jejich součástí je nový vodotěsný instalační systém Aqua CLIC it!. Chrání podlahu před pronikáním vody po dobu 24 hodin. Díky tomu se skvěle hodí do koupelen, kuchyní a předsíní.

Foto: Jemné, uklidňující dekory tvoří základ pro každý pokoj a styl. Dekor EL1004 Akát Sheffield přírodní propůjčuje místnosti teplo, ale zůstává příjemně decentní.  

JEDNODUCHOST v novém stylu.

Mnoho lidí spojuje minimalismus s chladným a strohým vzhledem. Jednoduchost v našem podání nyní získává novou definici. Už není rezervovaná a chladná, ale stává se emocionální  a útulnou. Expertka na dekory EGGER Ayla Schwarzmayr vysvětluje: „Tento typ designu, který již dlouhou dobu hraje klíčovou roli ve ‚skandinávském nebo severském stylu‘, se nyní stává velmi žádaným přístupem. Jde o barvy, tvary a povrchy, které nedominují, ale dohromady tvoří dokonalý celek.“

Dřevodekory jsou stále decentnější a univerzálnější, ale neztrácejí svou přirozenost a hřejivost. Co se týče barev, nové dekory podlah jsou také decentní a přirozené a pomáhají zútulnit každou místnost. 

Povrchy jsou matnější. Širší formáty, jako jsou velké podlahové desky EGGER, jsou stále oblíbené a dodávají místnostem klidný vzhled.

Podlaha Laminát se systémem Aqua CLICit! Uvolni se, je to jen voda.

Nové podlahy EGGER Laminát s instalačním systémem Aqua CLICit! obohacují řadu voděodolných podlah EGGER. Jedná se o ideální produkt, který se dokonale hodí do kuchyně, koupelny a předsíně. Speciální zaklapávací systém spolehlivě chrání podlahu před pronikáním vody díky ochraně proti bobtnání hran. Nové laminátové podlahy s technologií Aqua CLIC it! jsou k dispozici ve formátech podlahových desek Large a Classic.   

Foto: Podlahy EGGER Laminát s instalačním systémem Aqua CLIC it! jsou ideální do kuchyně, koupelny a předsíně. Dekor EL1010 Dub Victoria světle šedý v širokém formátu Large je klasický dekor dubu, který vyzařuje přirozenost a klid. 

Stále platí, že naše laminátové podlahy jsou vyrobeny pro nekomplikovaný, vzrušující a dlouhý život. Jsou odolné vůči skvrnám, proti poškrábání a nárazu, mají protiskluzové a antibakteriální vlastnosti a snadno se čistí. Neblednou ani nemění barvu a lze je bez problémů instalovat na podlahové vytápění.  

Použití flexibilního zaklapávacího systému je opravdu jednoduché. Podlahu lze pokládat jako plovoucí po jednotlivých prvcích, jednu řadu po druhé nebo pomocí sklepávacího špalku.  

Harmonie od začátku až do konce – sortiment výrobků a příslušenství EGGER. 

Při pokládce podlahy je samozřejmě nejdůležitější vlastní podlaha. Nejlepšího výsledku však dosáhnete se správným příslušenstvím. Proto firma EGGER nabízí pro tuto řadu také optimálně sladěné produkty. Odpovídající podložky EGGER zaručují nejen ideální tlakovou stabilitu, ale také vysokou úroveň izolace kročejového hluku i celkové snížení ostatních zvuků. Lze je používat také v případě podlahového vytápění a jsou vhodné i pro vlhké místnosti. 

Foto: Cákání je zde povoleno, protože podlahy EGGER Laminát s instalačním systémem Aqua CLIC it! jsou chráněny proti pronikající vodě. Dekor EL1009 Dub Victoria nabízí přírodní hnědou barvu a je doplněný hladkými suky.

Novinkou v této produktové řadě je podložka EGGER Silenzio Professional SD 3 v 1. Díky integrované parotěsné fólii s lepicími pásy je ideální pro plovoucí pokládku tvrdých podlahových krytin přímo na minerální podklady. Kromě toho znatelně snižuje kročejový hluk a běžný hluk v místnosti.

Podlahové lišty ve sladěném dekoru nebo v bílé barvě a odpovídající podlahové profily doplňují celkový vzhled podlahy. Lze tak kombinovat atraktivní vzhled s maximální funkčností a dlouhou životností. Vysoce kvalitní výrobky pro péči zajišťují, že podlahy budou i po letech po pokládce stále zářit jako nové.

Digitální služby a marketingové nástroje 

Kromě prostředků, jako jsou vzorky produktů v různých formátech, nabízí EGGER svým zákazníkům širokou škálu digitálních služeb. 

Pro všechny, kteří chtějí před nákupem vědět, jak bude nový podlahový dekor podle jejich výběru vypadat u nich doma, je k dispozici Vizualizátor podlah EGGER. Digitální služba, která je pro uživatele velmi přímočará. Aplikaci lze snadno spustit z mobilního telefonu, tabletu nebo na PC z adresy www.egger.com/myfloor. Jednoduše nahrajte obrázek místnosti, vyberte dekor a nainstalujte podlahu virtuálně. Odkaz na e-shop se vzorky a funkce vyhledávání prodejců pomáhají zákazníkům s vizualizací jejich nového produktu (v místnosti) až po získání reálného řešení v jejich domově. Nástroj je optimalizovaný pro mobilní použití a vhodný jak pro koncového zákazníka, který chce získat první dojem použití ve svém domově, tak pro prodejce a firmy zabývající se pokládkou, které jej využijí pro rychlou a snadnou vizualizaci místnosti. 

Jako kvalitní dodavatel nabízí EGGER svým zákazníkům také rozsáhlý poprodejní servis. Návody k instalaci a videa jsou k dispozici na domovské stránce EGGER a na kanálu EGGER YouTube. Na domovské stránce najdou zákazníci mimo jiné rozsáhlé nabídky souborů ke stažení pro všechny produkty (technické listy, environmentální a produktová prohlášení nebo prohlášení o vlastnostech). Dodatečné dotazy zodpoví kvalifikovaně a osobně pracovníci mezinárodních servisních center a horké linky aplikačního centra. 

O společnosti EGGER

Rodinná firma založená v roce 1961 zaměstnává přibližně 11 100 pracovníků. V 21 závodech po celém světě vyrábí rozsáhlý sortiment materiálů na bázi dřeva (dřevotřískové desky, OSB  a MDF desky) a také řezivo. Firma EGGER má globální zákazníky z oblasti výroby nábytku  a interiérového designu, z odvětví dřevostaveb a podlahářství, i hobby markety. Výrobky EGGER naleznete v mnoha oblastech soukromého a veřejného života, jako např. v kuchyních, koupelnách, kancelářích, obytných místnostech a ložnicích. Firma Egger je dodavatelem kompletního sortimentu pro nábytkářský průmysl, odvětví interiérového designu, pro dřevostavby a podlahy na bázi dřeva.

Fakta → EGGER Podlahy - Novinky 2023

  • Balíček EGGER Podlahy - Novinky 2023 obsahuje 25 nových laminátových a designových podlah.
  • Jednoduchost v novém stylu: Dřevodekory jsou stále nenápadnější a univerzálnější.
  • Nová funkce u podlah EGGER Laminát: vodotěsný instalační systém Aqua CLICit!, který spolehlivě chrání před pronikáním vlhkosti.
  • Pro produktovou řadu EGGER Podlahy je k dispozici široká škála příslušenství.