22.02.2023 | TIPY

Moderní design v souladu s přírodou

Kolekce vinylových dílců ter Hürne v sobě spojuje nejen nadčasový design, perfektní řemeslné zpracování, ale i téma zdravého bydlení. Vinylové dílce ter Hürne jsou vyráběné bez použití ftalátů a škodlivých změkčovadel. Zdraví škodlivé látky jsou nahrazeny změkčovadly na biologické bázi, které jsou extrahované ze sójových bobů. Aktuální kolekce ter Hürne obsahuje exklusivní dekory dřeva a dlažby.

Jeden design, tři možnosti

Každý z dřevodekorů je dostupný v provedení na nosné desce HDF v řadě COMFORT, na nosné rigidní voděodolné desce v řadě PERFORM a v řadě PRO určené pro celoplošné lepení. Při výběru podlahy se zákazník může plně soustředit na design a technické otázky si ujasnit později.

Dílce z řady COMFORT mají vícevrstvou konstrukci na nosné desce HDF s integrovanou korkovou podložkou. Jsou osazené moderním zámkovým systémem 5G pro rychlou, jednoduchou a přesnou pokládku. Nosná deska se vypořádá s malými nerovnostmi podkladu a celková konstrukce s elastickou vrchní vinylovou a spodní korkovou vrstvou nabízí komfort pro uživatele. 

Dílce z řady PERFOM na nosné rigidní voděodolné desce mají snížené nároky na podklad a nízkou konstrukci dílců, která umožňuje rychlou, čistou a snadnou pokládku. Integrovaná korková podložka dobře tlumí kročejový hluk a zvyšuje komfort chůze.

Dílce z řady PRO mají dvojitou vinylovou nosnou vrstvu a jsou určené pro celoplošné lepení.

Správný rozměr pro každý prostor

Významným aspektem kolekce vinylových dílců je výběr rozměrů. V souladu s aktuálními trendy je v provedení COMFORT výrazně rozšířena původní řada dřevodekorů v XL formátu dílců 2200 x 217 mm. Změnu šíře na 221 mm zaznamenaly i klasické formáty dílců. Nové větší formáty dílců jsou i v řadě PERFORM (např. rozměr 1800 x 235 mm) a v řadě PRO.

Velký formát dlažby

Dekory dlažby jsou k dispozici v dokonalém vzhledu od přírodního kamene přes teraco až po beton. Ucelená kolekce 12 exkluzivních dekorů nabízí vedle standardních formátů nový XL formát 1200 x 600 mm. Oproti dlažbě disponuje řadou výhod: 

  • snadná manipulace: nízká hmotnost pro snažíš přepravu, jednodušší řezání a pohodlná instalace
  • úsporu času: méně přípravy podkladu žádná doba schnutí díky zámkovému spoji
  • lepší výsledek: rovnoměrné úzké spáry, atraktivní vzhled
  • jednoduchou údržbu a čištění

Moderní dekor rybí kosti

Novinkou v kolekci je řada 8 dřevodekorů ve formátu pro pokládku do vzoru rybí kost. Vzor rybí kosti je dostupný v provedení dílců PRO (určeno k celoplošnému lepení) a v provedení PERFORM (zámkový spoj pro instalaci plovoucím způsobem).

Exkluzivní kolekci vinylových dílů ter Hürne v 16 atraktivních dřevodekorech v provedení COMFORT, včetně kolekce dekorů dlažby v provedení XL a dřevodekoru ve vzoru rybí kost, si můžete prohlédnout v Centru podlahového designu FloorFloor, Na Pankráci 30 A, Praha 4.

Distributor pro ČR a SK: ASKO a.s., Františka Diviše 984, Praha 10.

Více informací získáte ZDE.