07.09.2021 | TIPY

Společnost Fatra přichází na trh s novou kolekcí PVC podlahových krytin v roli – šíře 2 metry.

V průběhu roku 2021 došlo ke spuštění nové výrobní linky, díky níž se rozšířily nejen výrobní kapacity, ale i výrobkové portfolio. Za pomoci moderních evropských technologií je tak nabízena nejvyšší kvalita s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.

Foto: Novoflor Standard VIRGO 2805-7

LINO Fatra přestavuje podlahové řešení do běžných i specifických prostor tak, aby povrch odolával každodenní intenzivní zátěži, snadno se udržoval a v neposlední řadě designově vypadal a navozoval příjemnou atmosféru.

Nová kolekce Novoflor Standard a Novoflor Extra nabízí nepřeberné množství designových možností, které vzešly z aktuálních módních trendů a jsou efektivním řešením do domácností, kanceláří, škol, zdravotnických zařízení, hotelů, restaurací, ale i lehkého průmyslu.

Foto: Novoflor Extra MARS 2430-1

Podlahové krytiny musí splňovat nejvyšší hygienické standardy, proto je povrchová vrstva podlahovin ošetřena metodou SILVER block, která usnadňuje údržbu, zvyšuje odolnost proti skvrnám a chemikáliím a nežádoucímu působení bakterií.

Nových 68 dekorů je doplněno již stávajícími podlahovými krytinami v rolí šíře 1,5 m a homogenními podlahovinami v dílcích, které vynikají odolným povrchem a svými elektrickými vlastnosti.

Foto: Novoflor Extra COMET 2539-52

Sortiment je doplněn heterogenní stěnovou krytinou MODUL v roli šíře 1,5 m, která najde využití v objektech s těžkým namáháním, kde jsou kladeny vysoké požadavky na hygienu a ochranu před mechanickým poškozením stěn.

PVC vinylová podlaha nabízí tyto hlavní výhody:

  • PUR ochranná vrstva
  • Vysoký stupeň zátěže třídy 41 – 43
  • Vysoká odolnost povrchu vůči skvrnám a chemikáliím
  • Možnost pokládky na podlahové topení
  • Vzájemná kombinovatelnost dekorů
  • Povrch odolný vůči bakteriím

Nový katalog vinylových podlahových krytin najdete v online podobě na webových stránkách.

Další detaily k této nové kolekci najdete ZDE.

www.fatrafloor.cz