20.02.2021 | TIPY

Povrchové úpravy Cero 19 z nabídky obchodní sítě FLOOR FOREVER dokážou zajímavě podtrhnout celkový vzhled dřevěné vrstvené podlahy Multiplex a doladit ji k maximální spokojenosti zákazníka.

V nabídce je 10 odstínů (Cannes, Toulouse, Milan, Berlin, Zurich, London, Lyon, Belfast, Budapest a Dublin). Jejich základem je olej Zero®, který na vzduchu neoxiduje, a tak je zachována přírodní barva dubu, povrch zároveň stále vypadá přirozeně bez lesku. Následná aplikace UV oleje ve 2 vrstvách uzavírá strukturu dřeva a povrch je tak díky tomu velmi odolný. U povrchových úprav Milan, Zurich, Lyon a Dublin je zajímavých odstínů dosaženo navíc ještě na základě reakce barvy dubu se sulfáty, díky čemuž se bez použití barevných pigmentů změní přírodní odstín dubu.  

Povrchové úpravy Milan, Lyon a Dublin disponují hoblovanou strukturou, aplikovat je lze pouze na Multiplex. Povrchové úpravy Cannes, Toulouse, Berlin, Zurich, London, Belfast a Budapest se vyznačují kartáčovanou strukturou, vhodné jsou jak na Multiplex, Multiplex Fischgrät/Chevron, tak i na Multiplex Barrique, kde díky hrubě kartáčovanému povrchu s 3D Effectem krásně vynikají.

www.floorforever.cz