20.01.2021 | TIPY

Nová kolekce podlah EGGER PRO 2021+ nabízí nejen nápady pro život, ale také perfektní podlahu pro širokou škálu požadavků s různými dekory a 3 specializovanými kategoriemi produktů. To umožňuje partnerům EGGER po celém světě sestavit si své portfolio produktů podle vlastních představ. Od ledna 2021 je kolekce dostupná také pro koncové zákazníky.

Jednotlivé řady dostupné z jediné kolekce  

Výhodou nové kolekce podlah EGGER PRO 2021+ pro zákazníky je široká nabídka dekorů v různých provedeních a tím i řešení pro každý prostor. Kompletní řada bude k dispozici po celém světě. Specializovaní partneři EGGER si mohou sestavit svůj vlastní specifický výběr. „Individualita prostřednictvím globalizace – to je způsob, jakým chceme zahrát na strunu našim zákazníkům,“ říká Maria Nehring, Head of Category Marketing EGGER Flooring. Je ráda, že zákazníci tento koncept velmi dobře přijali: „Oceňují příležitosti, které jim nabízí.“

Foto: Podlaha řady EGGER Comfort Flooring je charakteristická svými skvělými haptickými a akustickými vlastnostmi, a přispívá tak k pocitu komfortu. Zobrazený dekor se vzorem rybí kosti EPC035 reprezentuje stylový svět „Pure Nature“. (Celum ID: 76895)

Úžasná rozmanitost dekorů 

To, co zákazníci společnosti EGGER vždy oceňovali, je design, kvalita a odborné znalosti. V nové kolekci podlah nabízí EGGER nejen rozsáhlou škálu dekorů, ale také spoustu inspirace i nové směry. Dekory jsou uspořádány do 4 stylových světů s hlavním mottem „Nápady pro život“. „Future Retro“ představuje moderní interpretaci reprodukcí a přírodních povrchových struktur, jako je mramor, terazzo a ořech, kde se minulost a budoucnost prolínají ve stylové symbióze. Touhu po originálních materiálech uspokojí řada „Pure Nature“. „Dřevodekor dubu zůstává trendem č. 1“, potvrzuje Ayla Schwarzmayr na pozici Decor Management Senior Specialist, „bez ohledu na to, zda se jedná o přírodní dřevo nebo popraskaný dub se suky: Prezentuje se jako tvárný a autentický, přičemž vytváří vzrušující kontrasty.“

Stylový svět „Light Urban“ je ovlivněn skandinávským designem. Využívá jasný a světlý design navozující příjemné pocity. Zcela odlišné, ale neméně vzrušující, jsou dekory na téma „Perfect Imperfection“. Použitý vzhled a industriální styl v kombinaci s klidnými tvary s rovnými liniemi a plochami vytváří obytný prostor vnímaný všemi smysly. Skvělým příkladem hezké kombinace je moderní dekor Dub Vidora barevný v trendy tónech modré. Klasický vzor rybí kosti, který se vrací v nové, extravagantní interpretaci.  

Foto: Voděodolný laminát Aqua + EPL169 má mramorový design a dobře zapadá do stylového světa „Future Retro“. Je vhodný zejména pro použití v koupelnách, kuchyních nebo vstupních prostorech. (Celum ID: 76889)

Správná podlaha pro jakoukoli velikost, využití a vzhled místnosti

Obytné a pracovní prostory, vaše soukromé zázemí a komerční prostory s náročným provozem: Perfektním základem toho jsou podlahy z kolekce podlah EGGER PRO 2021+. EGGER má vhodnou podlahu pro každou místnost a design interiéru, pro každý typ využití a libovolný vzhled: Od podlah řady Comfort, která je charakteristická příjemným pocitem a akustikou při chůzi, přes podlahy Laminát, které jsou v nabídce také jako voděodolné podlahy řady Laminát Aqua+, až po extrémně pevné a robustní podlahy řady Design GreenTec, najdete tu správnou odpověď na všechny vaše požadavky. V nabídce jsou také nové povrchové struktury. Díky nejmodernějším technologiím mají povrchy mimořádně autentický vzhled.

Od kartáčovaných struktur přes speciální efekt dlažby s dekory kamene, až po matné povrchy ve stylu olejovaných dřevěných podlah mají všechny dekory podlah dokonale sladěný povrch. Věrná reprodukce navozující autentický dojem. Naše povrchy se synchronizovanými póry umožňují dokonalou souhru pocitu se vzhledem povrchu.  

Ještě dokonalejšího vzhledu lze dosáhnout výběrem správného formátu podlahové desky. Například dlouhé a široké podlahové desky, jako jsou podlahové desky ve formátu Long nebo Kingsize, zvýrazňují optimálně prostorné místnosti, zatímco krátké, úzké desky ve formátu Medium nebo Classic zvětšují malé místnosti. 

U celé kolekce podlah EGGER PRO 2021+ se nyní používá instalační systém CLIC it! . Jörg Hüls, Head of Product Management, k tomu vysvětluje: „Použití našeho systému CLIC it! je jednoduché. To znamená, že jsme plně ponechali výběr preferované metody pokládky na tom, kdo podlahu instaluje. Testy z praxe ukázaly, že takový způsob zákazníci vnímají ve velké míře pozitivně.“ A tento systém profilů má však ještě další výhodu: důmyslná souhra vlastností povrchu, nosné desky a samotného profilu umožňuje u podlah řady Design GreenTec a Laminát Aqua+ dosáhnout voděodolnosti po dobu až 72 hodin. Tyrolský výrobce materiálů na bázi dřeva opět demonstruje dnešní široké spektrum možných aplikací pro podlahy na bázi dřeva vyráběné udržitelným způsobem.

Foto: Ve své nové kolekci podlah EGGER PRO 2021+ nabízí výrobce materiálů na bázi dřeva ucelený sortiment dekorů i promyšlené a dokonale sladěné balíčky dekorů a produktů. EGGER nabízí výrobky vhodné pro všechny požadavky a styly.  Zobrazený laminát EPL184 patří do stylového světa „Future Retro“. (Celum ID: 77491)

Harmonie od začátku až do konce – sortiment výrobků a příslušenství EGGER

Při pokládce podlahy je samozřejmě nejdůležitější vlastní podlaha. Nejlepšího výsledku však dosáhnete se správným příslušenstvím. Proto EGGER nabízí pro tyto účely také optimálně sladěné produkty. Odpovídající podložky EGGER zaručují nejen ideální tlakovou stabilitu, ale také vysokou úroveň izolace kročejového hluku i celkové snížení ostatních zvuků. Lze je používat také v případě podlahového vytápění a jsou vhodné i pro vlhké místnosti. 

Podlahové lišty ve sladěném dekoru nebo v bílé barvě a odpovídající podlahové profily doplňují celkový vzhled podlahy. Lze tak kombinovat atraktivní vzhled s maximální funkčností a dlouhou životností. Řadu příslušenství doplňují vysoce kvalitní výrobky pro péči, které zajišťují, že podlahy budou i po letech po pokládce stále zářit jako nové.

Digitální služby a marketingové nástroje 

Společnost také prokazuje svoji předvídavost z hlediska nabídky marketingových nástrojů. Kromě osvědčených běžných nástrojů a POS jednotek v místě prodeje, které jsou v tomto odvětví nepostradatelné, jsme vyvinuli širokou škálu digitálních služeb: v první řadě komplexní firemní webové stránky poskytující tipy, trendy a velké množství informací. Nyní máme další nový digitální nástroj – EGGER Vizualizátor podlah – pro všechny, kteří chtějí vědět, jak bude jejich nový vysněný dekor vypadat v jejich vlastním domě, než si ho koupí. Používání nástroje je mimořádně jednoduché. Aplikaci lze snadno spustit prostřednictvím domovské stránky EGGER (www.egger.com/myfloor). Chytrá intuitivní navigace menu provádí uživatele aplikací a zároveň poskytuje přehled kolekcí, typů podlah a širokého sortimentu nejrůznějších dekorů. Odkaz na eshop se vzorky na myEgger a funkce vyhledávání prodejců pomáhají zákazníkům s vizualizací jejich nového produktu (v místnosti) až po získání reálného řešení v jejich domově. Nástroj je optimalizovaný pro mobilní použití a vhodný jak pro koncového zákazníka, který chce získat první dojem použití ve svém domově, tak pro prodejce a firmy zabývající se pokládkou, které jej využijí pro rychlou a snadnou vizualizaci místnosti. 

Podobně funguje již známé a osvědčené Virtuální designové studio (VDS). Zde lze vybrat dekory EGGER pro podlahy a nábytek a vzájemně je kombinovat ve virtuálních místnostech. „Tento nástroj se setkal s pozitivní reakcí zejména u architektů,“ uvádí Maria Nehring, Head of Category Marketing EGGER Flooring. 

Uživatelé mohou najít instalační videa a inspirativní produktová videa na kanálu EGGER Youtube. Prostřednictvím nové aplikace „myEGGER Range“ usnadňuje výrobce materiálů na bázi dřeva svým maloobchodním zákazníkům plánování a přizpůsobení individuální produktové řady. 

O společnosti EGGER 

Rodinná firma založená v roce 1961 zaměstnává okolo 10100 pracovníků. Ve 20 závodech po celém světě vyrábí rozsáhlý sortiment materiálů na bázi dřeva (dřevotřískové desky, OSB a MDF desky) a také řezivo. Společnost dosáhla ve fiskálním roce 2019/2020 obratu ve výši 2,83 miliard EUR. Firma EGGER má globální zákazníky z oblasti výroby nábytku a interiérového designu, z odvětví dřevostaveb a podlahářství, i hobby markety. Výrobky EGGER naleznete v mnoha oblastech soukromého a veřejného života, jako např. v kuchyních, koupelnách, kancelářích, obytných místnostech a ložnicích. Firma Egger je dodavatelem kompletního sortimentu pro nábytkářský průmysl, odvětví interiérového designu, pro dřevostavby a podlahy na bázi dřeva.  

FOTOGRAFIE:

EGGER Holzwerkstoffe, kopie při zveřejnění držitele autorských práv zdarma

www.egger.com 

 

Fotogalerie

Podívejte se také na související fotogalerii.