17.06.2019 | TIPY

O BOLONU

Tkané PVC Bolon je unikátní podlahovou a dekorační krytinou. Vzhledem jeho vlákna připomínají textilii, vyráběn je ale z PVC, a tomu odpovídají i jeho technické vlastnosti. Jedná se o velice odolný materiál, který se hodí do komerčních i rezidenčních prostor, kde chcete vytvořit jedinečný design. Nabídka zahrnuje více než 80 dekorů, dostupných v rolích (š 2m), čtvercích i jiných tvarech. Některé kolekce jsou vyráběny v akustické verzi s redukcí kročejového hluku 17 dB.

100% VYROBENO VE ŠVÉDSKU

Výroba i vývoj celosvětově známého a používaného tkaného PVC je 100 % soustředěna ve Švédsku. Originální myšlenka vytvořit z recyklovaných materiálů podlahovou krytinu vznikla v 60. letech minulého století. Rodinná firma od té doby přichází pravidelně na trh s novými a technologicky propracovanějšími kolekcemi.

EKOLOGIE A ÚDRŽBA

Velký důraz je kladen na symbiózu s životním prostředním, proto žádný z produktů neobsahuje ftaláty ani jiné ekologicky závadné látky. Všechny výrobky splňují kritéria certifikací BREEAM, CE, Greentag, Floorscore a BASTA. Snadná je i údržba.

Bolon není třeba čistit žádnými chemickými přípravky. Stačí ho vytřít teplou vodou, zamést nebo vysát vysavačem.

Showroom IPSAL

Kotorská 1599/16, 140 00 Praha 4
Vchod i z ulice Na Pankráci 80, 140 00 Praha 4

Tel.: +420 224 313 791
E-mail: carpetdesign@ipsal.cz

Otevírací doba

Po – Pá          09:00 – 18:00
So –              domluvou předem

www.ipsal.cz, www.bolon.cz 

Fotogalerie

Podívejte se také na související fotogalerii.