03.05.2016 | TIPY

DEEPCHERRY

Dřevodekory vinylových podlahovin Amtico First v dílcích jsou unikátní v ostrosti a autentičnosti fotovrstvy. Ta spolu s V-spárou vytváří dojem reálné podlahoviny z masivu. Tomu napomáhá také struktura povrchu jednotlivých lamel.

Jde o plastickou rustikální strukturu letokruhů, která odpovídá dekorům letitého dřeva s výrazným jasným žilkováním, rozpraskaným tmavým sukům či záměrně ochozeným prknům ve stylu vintage. Dále je to hladký a decentní povrch, který zastupují jemné typy s decentní kresbou, jako jsou bělené a mořené typy dubů a jabloň.

Druhou variantou hladkých povrchů jsou pak tmavší typy, jako je cedrové dřevo, jasan, ořech nebo třešeň. Paleta nabízí 30 dekorů s realistickým vzhledem skutečně položeného přírodního dřeva, avšak se všemi výhodami vinylu a za příznivé pořizovací náklady.

Produkt je díky nízkému odporu vhodný pro podlahové vytápění; vhodný je i do vlhkého prostředí toalet, koupelen atd. Povrchová PU úprava s keramickými mikročásticemi zvyšuje odolnost proti opotřebení.

www.amtico-first.cz