10.11.2015 | TIPY

B 58121

Flotex svým hustým povrchem, který tvoří více než 80 mil. vláken nylonu 6.6, poskytuje ideální podklad pro vysoce kvalitní digitální tisk. Pokročilá tisková technologie umožňuje přenést cokoliv, co si bude zákazník přát.

Živé podlahové vzory i realistické vizuální efekty je možné vytisknout do nejmenších detailů a dosáhnout požadovaných odstínů i hloubky kresby, která se promítá v 3D motivech. Sametová podlahovina Flotex tak může ožít jako rušná ulice, proměnit se v horský potok, rozkvetlou louku, počítačovou klávesnici, dubovou podlahovinu nebo srst zebry. Všechny extravagantní, geometrické i přírodní varianty dekorů řady Flotex Vision naleznete v digitální knihovně. Otevře se vám brána nekonečných možností, fascinujících vzorů, které můžete zkoumat v detailu, nebo vytvořenou krytinu promítnout do mnoha reálných interiérů. Množství dekorů je pro přehlednost členěno do skupin na květinové variace Floral, lineární abstrakce Lines, přírodní dřevo a kámen Naturals, obrysy křivek Shape, realistické podlahové obrazy Image a rozličné vzory v sekci Pattern.

Originální dezény Flotex Vision se vyrábějí již od 6 m2, takže nic nebrání tomu, abyste proměnili svůj interiér ve fotbalové hřiště, chodník nebo pláž. Nicméně se stále jedná o funkční krytinu Flotex, která je trvanlivá, antibakteriální, komfortní, voděodolná, s výbornými akustickými vlastnostmi a snadnou údržbou.

Flotex Vision je vyráběn v rolích 2m šíře.

www.forbo-flooring.cz/vision

Fotogalerie

Podívejte se také na související fotogalerii.